کودکان را کنترل نکنید، خطرات را کنترل کنید.

کودکان را کنترل نکنید، خطرات را کنترل کنید.
کودکان را کنترل نکنید، خطرات را کنترل کنید.
ایمن سازی فضای کودکانه را نباید صرف هزینه پنداشت بلکه این سرمایه گذاری است که رشد ایمن دلبندان مان را تضمین می کند، زیرا آسیب جسمی کودکان، آسیب روحی و اجتماعی کودکان و والدین(کل خانواده) را به همراه دارد.

در همین راستا با خانم مهندس ذوفن معمار و کارشناس ایمنی کودک و مدیر شرکت پادیاو در مورد ابزارهای جدید ایمنی کودک در منزل و مهدکودک: گفتگویی داشتیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

سرکار خانم مهندس ذوفن لطفا به صورت مختصر درباره فعالیت شرکت پادیاو در فضای مهد کودک ها توضیح بفرمایید.

کودکان عاشق کنجکاوی و بازی هستند و بخش اعظم تجربه ایشان از زندگی از طریق بازی صورت می پذیرد. با توجه به کاهش مساحت آپارتمان ها و اشتغال والدین , نقش مهد کودک¬ها , فضاهای بازی و نگهداری کودکان بسیار پر رنگ است.

خطرات بسیار زیادی در جای جای این فضاها نهفته است که سلامتی و سر زندگی دلبندان ما را تهدید می نماید.

مدیران مهدکودک ها گزارش های دلخراشی ازآسیب دیدگی، پارگی صورت، پیشانی، چانه و له شدگی انگشتان دست کودکان در هنگام بازی، ارائه می دهند.

راه حل مطمئن در دنیای امروز ایمن سازی گوشه ها و لبه های تیز , فضاهای خطرناک میان در و چهارچوب و دیگر خطرات این فضاهاست.
شعار ما در پادیاو این است: «کودکان را کنترل نکنید، خطرات را کنترل کنید.» ایمن سازی، فضای کودکانه را بزرگ و فراخ می سازد.


در خصوص ویژگی های محصولات نینو توضیح بفرمایید.

محصولات ایمنی شرکت به سه دسته هستند:
1- گروه محصولاتی که از کودکان در برابرآسیب ناشی از برخورد با لبه های تیز و برنده محافظت می نمایند و به آنها محافط لبه گفته می شود.

2- دسته دوم گروه محصولاتی هستند که از کودکان در برابر آسیب ناشی از برخورد با گوشه های تیز مراقبت می کنند.

3- دسته سوم محصولات تخصصی هستند که  فضای خطرناک میان در و چهار چوب را پوشش می دهد و ایمن می سازد. به گونه ای که امکان له شدگی انگشتان دست کودکان در هنگام باز و بسته شدن درها به کلی از میان می رود.

در هر سه دسته فوق الذکر، طیف وسیعی از محصولات متنوع با جنس واندازه متفاوت وجود دارد که با توجه به نظر کارشناسی کارشناسان در هنگام بازدید از محل و نیاز مدیران این اماکن، توصیه، تامین وتجهیز می شود. محصولات همگی دارای بالاترین استاندارد های اروپایی و بهترین کیفیت می باشند.

سرکار خانم مهندس ذوفن در خصوص منازل مسکونی و سایر فضاهای مرتبط, نینو چه محصولاتی را عرضه می نماید؟

در خصوص محصولات ایمنی کودکان در فضای مسکونی، بخشی از محصولات محافظ گوشه ولبه و همچنین محافظ فضای میان در و چهارچوب کاربرد دارند. علاوه بر این محصولات نینو گروه دیگری از کالاهای ایمنی کودک مانند انواع قفل های کمد و کابینت را جهت مصارف مسکونی به مصرف کنندگان عزیز توصیه و عرضه می نماید.

بسیاری از والدین با کنجکاوی های متعدد کودکان و علاقه مندی ایشان در ورود به فضای آشپزخانه و گشودن درهای کمد و کابینت  و بیرون ریختن اثاثیه درون آن که دربرخی اوقات خطرناک نیز هستند آشنایی دارند.

این گروه از محصولات نینو جهت محافظت از انواع درهای کمد و کابینت , بستن در توالت فرنگی و ... کاربرد دارند.


علاقه مندان چگونه می توانند محصولات نینو را خریداری نمایند؟

علاقه مندان به محصولات شرکت به چند روش امکان تهیه آنها را دارند :
1- مراجعه به مراکز فروش هایپر استار
2- مراجعه به مراکز فروشگاه های لوازم کودک 
3- مراجعه به یکی از سایت های نی نی سیف ، نی نی لازم 
4- تماس با شرکت

همچنین لازم به ذکر است همکاران اینجانب در شرکت پادیاو آماده هرگونه راهنمایی و یا پاسخ به پرسش های علاقه مندان عزیز ایمنی کودکان می باشند.


و کلام آخر؟
ایمن سازی فضای کودکانه را نباید صرف هزینه پنداشت بلکه این سرمایه گذاری است که رشد ایمن دلبندان مان را تضمین می کند و به نظر من آگاهی جامعه نسبت به فواید استفاده از چنین محصولاتی، به شکل گیری یک جامعه سالم به لحاظ جسمی و روحی کمک موثری می کنند. زیرا آسیب جسمی کودکان، آسیب روحی و اجتماعی کودکان و والدین(کل خانواده) را به همراه دارد.

«کودکان را کنترل نکنید، خطرات را کنترل کنید.»
 
/ 0 نظر / 84 بازدید