چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟

چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟
چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟
از این ایده ها استفاده کنید تا سبک و رنگ آشپزخانه خود را بر اساس کاشی های مختلف تعیین کرده و استفاده نمایید.

 

درام خنثی 
با کابینت هایی بدون چارچوب و ساده، این زمینه شیشه ای، بسیار مدرن و پیچیده به نظر می آید. کاشی های شیشه ای خوش رنگ، کابینت های توسکایی خاکستری رنگ، و سنگ های مرمری خامه رنگ، پالت رنگی خنثی را حفظ می کنند. امّا این سایه های رنگارنگ سبب شده تا آشپزخانه هر جوری باشد به غیر از خسته کننده. این طرح براق سبب می شود تا وسایل فلزی بدرخشند و نور را انعکاس دهند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde01.jpgرنگ یکنواخ
ت

اگر می خواهید از چندین رنگ در آشپزخانه خود استفاده کنید، زمینه چند رنگ، روش بسیار مناسبی است تا طرح خود را در آشپزخانه اجرا نمایید. این موزاییک ها با چند تنالیته رنگی، حس جزیزه ای رویایی را القا می کنند؛ همراه با کابینت های چوبی رنگ پریده و تیره رنگ و دیوارهایی به رنگ قهوه اسپرسو.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde02.jpg


پس زمینه بافتی

موزاییک های رنگ آمیزی شده، سبک معاصر و براقی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورند. این کاشی های باریک و نازک، طراحی کارآمد خطی را از کابینت های استیل به نمایش می گذارد. صاحب خانه می تواند با استفاده از چنین کاشی هایی و بودجه ای مناسب، چهره زیبایی به آشپزخانه بدهد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde03.jpg


نقطه مرکزی درخشان

این کاشی متمایز است که درخشندگی خاصی را به آشپزخانه شما آورده و طرح خاصی را به ناحیه پخت و پز شما می دهد. این موزاییک های رنگارنگ، حس تجملاتی را به فضای موجود می دهند، و فضا را مزین و زیبا می سازد. این کاشی های سنگی، نوری طبیعی به فضا داده، اما به اندازه کافی خنثی باقی می مانند تا با رنگ های روشن آشپزخانه و فضای طبیعی ترکیب ایده آلی را ایجاد نمایند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde04.jpgطرح هنری
با استفاده از این طرح، می توانید فضای جالبی را به آشپزخانه خود دهید. چون انواع متفاوتی از کاشی وجود دارد، می توانید طرح دلخواه خود را بیابید. مانند طرحی که در این آشپزخانه دیده می شود. که ویژگی های هنر و صنایع دستی را با طرحی خاص و تهییج برانگیز نشان می دهد. این کاشی های تزئینی تیره، فضای جداگانه جالبی را ایجاد کرده اند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde05.jpg


سبک سه بُعدی

هنگامی که می خواهید درباره چنین ایده های خاصی فکر کنید، حتما رنگ آن را نیز مدّ نظر قرار دهید. بافت سه بعدی بسیار متفاوت بوده و طرحی خاص را به آشپزخانه می دهد. کاشی های فلزی، الگوی خاصی را ایجاد می کنند که نگاه ها را به سوی خود جلب خواهد کرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde06.jpgکاشی های کلاسیک خطی
کاشی های مستطیل کلاسیک خطی، الگو و طرحی سنتی است که هر آشپزخانه ای را زیبا و خواستنی می کند. برای کابینت های سنتی و مرمری رنگ، انتخاب این نوع کاشی بسیار مناسب می باشد. این کاشی با رنگ های مختلف و جنس های گوناگون (شیشه ای، فلزی، موزاییک) در بازار موجود است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde07.jpgالگوی کوچک مقیاس
هنگامی که آشپزخانه شما ساده و بدون تزئینات خاص باشد، این الگو بسیار مناسب است. برای کابینت های سفید رنگ و بدون طرح، بسیار فوق العاده می باشد. این رنگ های خنثی، همراه با وسایل فلزی اشپزخانه، شما را جذب خود خواهد کرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde08.jpgافسون جهان قدیمی
چندین مدل مرمر و سنگ آهک برای دیوار و کف مورد استفاده قرار می گیرد تا چنین طرحی را ایجاد نماید. خود می توانید با استفاده از مدل های مختلف چنین طرحی را ایجاد نمایید. می توانید با استفاده از طرح های قدیمی، چنین فضایی را ایجاد کرده و تقویت نمایید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde09.jpgنقطه مرکزی پیچیده
اگر بودجه زیادی دارید، می توانید از چنین طرح های پیچیده ای برای آشپزخانه خود استفاده کنید. می توانید از کارهای دست برای تزئین آشپزخانه استفاده نمایید. با استفاده از این الگو زیبایی را به ارمغان آورید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde10.jpgجاسازی های رنگارنگ
شیشه های سبز کرفسی، کنتراست آرامی را به محیط می دهند، در حالیکه چنین کابینت هایی محیط را در بر گرفته باشند. برای آنکه کمی جذابیت را افزایش دهید، می توانید از کاشی های قهوه ای مایل به زرد به طور اتفاقی استفاده کنید. طرح پایانی بسیار زیبا خواهد بود و اصلا حالت خنثی رنگ ها را از بین نمی برد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde12.jpgتهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ

 

/ 1 نظر / 58 بازدید
پاور هاستینگ

سلام دوست من خسته نباشبد وبلاگ خوب و زیبایی داری شما که وبلاگ به ابن زیبایی داری و زمان میزاری چرا وبلاگ خودت رو به وب سایت تبدیل نمیکنی تا در یک فضای شخصی بدون محدودیت و تبلیغات فعالیت کنی میتونی یک قالب زببا و یک طراحی دلخواه داشته باشی و تمام مطالب و نظرات همین وبلاگ رو هم انتقال بدی به وب سایت جدید و در وب سایت جدید در آمد هم داشته باشی از تبلیغات با من تماس بگیر تا توضیحات بیشتر بدم ...... 09358277721 09354556918 021-66054902 powerhosting.ir@gmail.com www.powerhosting.ir/convert-blog-to-website راه اندازی فروشگاه آنلاین راه اندازی فروش کارت شارژ آنلاین راه اندازی تالار گفتگو و فروم راه اندازی سایت دانلود و .....