ورودی یک مرکز خرید از یو ان استودیو ؛ اینستالیشنی خلاقانه از تعاملات محیط و مردم

ورودی یک مرکز خرید از یو ان استودیو ؛ اینستالیشنی خلاقانه از تعاملات محیط و مردم     مـنـــــــبـع : www.designboom.com  

 

 

 

یو ان استودیو، در ادامه بخشی از "پروژه ی ویترین های شانگهای ریبا 2014"، یک اینستالیشن ورودی در مقابل مرکز خرید زینتیاندی در شانگهای را طراحی و اجرا نموده است. این اینستالیشن که در موقعیت مناسب و برجسته در امتداد خیابان اصلی قرار گرفته است؛ ورودی مجتمع را نسبت به سایت، قاب بندی می کند و منعکس کننده ی تعاملات بین ساکنین شهر و بافت شهری می باشد.

همچون یک راهروی طولانی 30 متری، این پروژه، انتقالی میان سقف و دیوارهاست و حرکات بازدیدکنندگانش را به مجموعه ای از بازتاب های معکوس بدل می کند. در انتهای هر قسمت پایانی، یک آینه بزرگ نصب شده است که همچون نقطه تمرکز عمل می کند و اثر اینستالیشن را ترکیب و به یک تصویر در حال حرکت تبدیل می کند.

بن ون برکل، از بنیان گذاران یو ان استودیو می گوید: " این اینستالیشن به فرهنگ مصرف گرایی مربوط می شود، نه تنها با اشاره و توجه به امر خرید کردن؛ بلکه به تصاویر مصرف : تصاویری از اطراف ما، شهر ما، ساختمان ها و مردمی که در اطراف ما هستند، و البته خود ما. "

" ما می خواستیم که به فضای عمومی لباس بپوشانیم و مردم را در این فضا، همچون یک کت واک رنگارنگ به نظر آوریم؛ مکانی که شما می توانید ببینید و دیده شوید، اما در روشی اعجاز برانگیز و با پرسپکتیوهای جدیدی از محیط اطرافتان. "

 

.

.

.

.

.

.

.

.

/ 2 نظر / 123 بازدید
نماينده رسمي الكسا در ايران

www.iAlexa.ir لذت يك درآمد شيرين اينترنتي !!! هم كسب درآمد و هم افزايش بازديد كسب درآمد تا 1 ميليون تومان درماه افزايش بازديد وبلاگ شما افزايش رنك الكسا وبلاگ شما افزايش رنك گوگل وبلاگ شما قانوني شرعي حلال مورد تاييد الكسا مورد تاييد گوگل وبمستر عضويت 100% رايگان و آسان و سريع هديه ويژه : 20000 هزار بازديد واقعي با آي پي هاي مختلف از سايت و يا وبلاگ شما فقط 5 هزار تومان به همراه خريد آنلاين !! www.iAlexa.ir

Dr.Marjan

awliii boOod..mer30[تایید]