زاها حدید و برج میلاد

information about diffrent subjects by 4 people

 

مسابقه بین المللی معماری و طراحی فاز دوم برج میلاد با انتخاب زاها حدید به عنوان نفر اول به کار خود پایان داد.

3bk6i7vg7w02gwanjni زاها حدید برنده مسابقه ی طراحی فاز 2 برج میلاد شد!!!

فراخوان بین المللی مسابقه طراحی و معماری فاز دوم برج میلاد خرداد ماه امسال منتشر شد که در نتیجه آن 31 معمار و شرکت معماری داخلی و بین المللی آثار خود را ارسال کردند که هیات داوران در مرحله نخست از میان 31 اثر، هفت اثر را به عنوان آثار نهایی انتخاب کرد که از میان این هفت اثر، سه اثر به عنوان آثار اول تا سوم انتخاب شدند.

به گزارش واحد خبر جامعه آنلاین معماران، هیات داوران این مسابقه متشکل از هاشم هاشم نژاد، محمود گلابچی، کامبیز نوایی و محمد بهشتی پس از بررسی آثار ارسالی در نهایت ، زاها حدید ، شرکت مشاورین عرصه و شرکت طراحی و معماری از کشور چین را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی کردند.

هیئت داوران هر سه اثر را قابل اجرا شدن در فاز دوم برج میلاد دانسته و هم اکنون اجراکنندگان فاز دوم برج میلاد در حال مذاکره با سه نفر برنده نخست هستند تا در نهایت یکی از این سه اثر برای اجرای فاز دوم برج میلاد تهران انتخاب شود.

هم اکنون کارگاه در حال تجهیز برای ساخت فاز دوم برج میلاد تهران است و به گفته اجراکنندگان بزودی عملیات اجرایی فاز دوم برج میلاد که شامل ساخت هتل، ساختمان اداری و تجاری می باشد، شروع می شود.

 

هیئت داوران با توجه به نقطه نظرات سرمایه گذار پروژه مبنی بر یک مرحله ای بودن مسابقه برندگان نهایی را به شرح ذیل اعلام نمودند:

1- مقام اول: شرکت زاهاحدید / انگلستان

 

 

۲- مقام دوم : مهندسین مشاور عرصه / جمهوری اسلامی ایران

 

3- مقام سوم: شرکت بیجینگ کانسترکشن / جمهوری خلق چین

 

 

۴- مقام چهارم : آقای علی اندجی گرمارودی

 

 

5- مقام پنجم: مهندسین مشاور اثر

 

 

 

6- مقام ششم: مهندسین مشاور طرح و آمایش

 

7- مقام هفتم: مهندسین مشاور ابنیه نو اندیش

 

 


 

/ 1 نظر / 26 بازدید