خانه های بازی تاشو ؛ فضایی خلاق و اصلاح پذیر

خانه های بازی تاشو ؛ فضایی خلاق و اصلاح پذیر اتووود سرویس خبر:   ندا باقری (تحریریه اتووود) 1391/11/21 مـنـــــــبـع : www.dornob.com تعداد بازدید : 852

 

 

 

بزرگسالان مایلند که در مکان های خوشایند و آرام زندگی کنند ؛ اما در این میان، کودکان چه جایگاهی در زندگی ما دارا می باشند؟

طرح " فضای من " از لیا میرسن، یک خانه بازیِ تاشو ست که چیزی ست بیشتر از مکانی برای بازی های کودکانه، قلمرو کوچک و دوستانه ای ست برای شناخت و خلاقیت.

کانسپت این خانه بازی از کتاب های برجسته سازی ِ متحرک گرفته شده است که بصورت عمومی مورد استقبال کودکان و بزرگسالان قرار گرفته است ؛ همانطور که وقتی بسته می شوند، همچون کتاب های مقوایی عظیم به نظر می رسند.

این وسیله ی بازی، همچون خانه ای مینیمال است که فرصت های بیشماری از خلاقیت و اصلاح را ایجاد می کند. این خانه می تواند به طرق مختلف بسته، جمع و گسترده شود و در خور شرایط ساکنانش، وفق پیدا کند.

ویژگی ای که " فضای من " را از دیگر خانه های بازی متمایز می کند، قابلیت تا شدن و تغییر حجم آن است که بعد از اتمام زمانِ بازی، می تواند جمع گردد و همچون کتابی پشت در و یا زیر تخت خواب پنهان گردد.

 

Folding Cardboard Playhouse

Folding Cardboard Playhouse

/ 0 نظر / 109 بازدید